Menu

Newsletter

Newsletter

Dane kontaktowe

Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Warszawska 52

96-320 Mszczonów

tel/fax 46/857-87-81

termy@termy-mszczonow.eu

osir@mszczonow.pl

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • 2020.11.19

  Masz problem ze spisem rolnym?

  Masz problem ze spisem rolnym? Dzwoń na infolinię!

  Dostępna pod numerem 22 279 99 99 infolinia spisowa służy pomocą w każdej sprawie dotyczącej Powszechnego Spisu Rolnego. Warto skorzystać z tego wsparcia możliwie jak najszybciej. 30 listopada mija termin na wywiązanie się z obowiązku spisowego i w ostatnich dniach infolinia będzie z pewnością zasypywana pytaniami i zgłoszeniami od rolników, czekających na wypełnienie formularza spisowego do ostatniej chwili.

  W jakich sprawach należy zwrócić się do infolinii spisowej? Oto lista najczęściej zgłaszanych przez rolników problemów, które pomoże rozwiązać konsultant telefoniczny:

  - nie mam listu od Prezesa GUS z numerem gospodarstwa rolnego, więc nie mogę się zalogować do aplikacji spisowej;

  - rozpocząłem/-ęłam samospis internetowy, ale formularz został zablokowany;

  - nie mogę dłużej czekać i chcę się spisać przez telefon w tym momencie;

  - chcę się spisać i zostawić numer telefonu do siebie, żeby to rachmistrz zadzwonił i wtedy razem spiszemy moje gospodarstwo rolne.

  To proste! NIE ZWLEKAJ - wystarczy zadzwonić pod numer 22 279 99 99 i załatwione!

  Więcej informacji o Powszechnym Spisie Rolnym 2020: https://spisrolny.gov.pl/

 • 2020.11.19

  Spis Rolny 2020 rok

  Drodzy Mieszkańcy,

  Tylko do końca listopada potrwa Powszechny Spis Rolny. To dla naszej gminy bardzo ważne badanie – dzięki danym zebranym w spisie będziemy wiedzieć, ilu mamy rolników, jakie są ich potrzeby i jak możemy im pomagać. Dlatego bardzo liczę na to, że każdy użytkownik gospodarstwa rolnego mieszkający w naszej gminie podejdzie do tego obowiązku poważnie i spisze swoje gospodarstwo rolne.

  Dlaczego tak gorąco o to apeluję? Jeśli w spisie nie weźmie udziału każda osoba do tego zobowiązana, dane nie będą dostatecznie miarodajne, a my w gminie będziemy mieli bardzo trudne zadanie, żeby wspierać naszych rolników. Nie da się przecież prowadzić skutecznych działań skierowanych do rolników, jeśli nie mamy o nich dostatecznej wiedzy. Dodatkowo, im więcej rolników z naszej gminy spisze się przez Internet, tym większa szansa na wygranie atrakcyjnych nagród (sportowych i edukacyjnych) przeznaczonych dla naszych szkół i przedszkoli, do wykorzystania na zajęciach przez nasze dzieci czy wnuki.

  Wśród mieszkańców naszej gminy są zapewne osoby, które zastanawiają się, czy podlegają obowiązkowi spisowemu. Prowadzą na przykład działalność rolniczą na małą skalę lub mają grunt rolny, którego nie użytkują. W takich przypadkach należy kontaktować się z infolinią spisową dostępną pod numerem 22 279 99 99 i wyjaśnić tę sprawę.

  W razie jakichkolwiek pytań związanych z Powszechnym Spisem Rolnym zachęcam też serdecznie do kontaktu z Infolinią spisową oraz z Sołtysami naszej gminy, którzy chętnie udzielą informacji.

  Na koniec podkreślę to wyraźnie: dla naszej gminy liczy się każdy wypełniony formularz!

  Gminny Komisarz Spisowy –

  Burmistrz Mszczonowa

  mgr inż. Józef Grzegorz Kurek

 • 2020.11.03
  V Turniej Grand Prix w tenisie stołowym

  V Turniej Grand Prix w tenisie stołowym

  W dniu 24.10.2020r. we Mszczonowie odbył się V turniej z cyklu „Grand Prix” Mszczonowa w tenisie stołowym edycja 2019/2020. W zawodach wystartowało 30 zawodników i zawodniczek reprezentantów z Lutkówki, Mszczonowa, Wiskitek, Żyrardowa, Sochaczewa, Łomnej, Brwinowa, Warszawy, Wyszkowa i Kac Małych.

  Zawodnicy rywalizowali w następujących konkurencjach:

  1. Młodziczki –    wiek 7 -12 lat (ur. 2007-2012, do IV ligi włącznie)
  2. Młodzicy –    wiek 7 -12 lat (ur. 2007-2012, do IV ligi włącznie)
  3. Juniorki     –   wiek 13 -18 lat (ur. 2001-2006, do IV ligi włącznie)
  4. Juniorzy   –   wiek 13 -18 lat (ur. 2001-2006, do IV ligi włącznie)
  5. „OPEN"    –   do  IV ligi włącznie – dla wszystkich

   

 • 2020.10.16

  Spis rolny – częściowo przywrócono wywiady bezpośrednie

  Spis rolny – częściowo przywrócono wywiady bezpośrednie

   W odpowiedzi na zapotrzebowanie zgłaszane przez rolników, a także gotowość znacznej części rachmistrzów do pracy w terenie w trudnych warunkach epidemicznych, od soboty 10 października w gminach na Mazowszu i w całej Polsce będzie możliwość spisania gospodarstwa rolnego podczas wywiadu bezpośredniego. ZACHOWANE BĘDĄ WSZYSTKIE PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA EPIDEMICZNEGO!

   

 • 2020.10.16

  Spis Rolny

  Spis rolny – bezpieczeństwo ludzi i danych to priorytet!

  Trwający Powszechny Spis Rolny to wyjątkowy czas próby dla statystyki publicznej. Aktualnie najważniejszym zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa rachmistrzom i rolnikom w czasach pandemii. Nie zapominamy również o gromadzonych danych.

   

Stronicowanie

Odnośniki

Kontakt

Centrala  46/857-87-81

Punkt Informacji Turystycznej wew.12

Marketing wew.11

Sekretariat wew.14

Fax wew.15

mapa

[obiekt mapy]