Menu

Newsletter

Newsletter

Dane kontaktowe

Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Warszawska 52

96-320 Mszczonów

tel/fax 46/857-87-81

termy@termy-mszczonow.eu

osir@mszczonow.pl

Nawigacja

Aktualności

I Turniej Grand Prix 2018/2019

W dniu 22.09.2018r. w Mszczonowie odbył się I turniej z cyklu „Grand Prix” Mszczonowa w tenisie stołowym edycja 2018/2019. W zawodach wystartowało 46 zawodników i zawodniczek reprezentantów z Lutkówki, Wiskitek, Żyrardowa, Mszczonowa, Budek Piaseckich, Sochaczewa, Puszczy Mariańskiej, Radziejowic, Białej Rawskiej, Łomnej i Warszawy.

Przed rozpoczęciem zawodów każdy uczestnik otrzymał słodki poczęstunek.

 

Zawodnicy rywalizowali w następujących konkurencjach:

  1. Młodziczki - szkoła podstawowa
  2. Młodzicy - szkoła podstawowa
  3. Juniorki – gimnazjum i liceum
  4. Juniorzy – gimnazjum i liceum
  5.  „OPEN" do IV ligi włącznie – dla wszystkich

W poszczególnych kategoriach zawodnicy/czki zajęli następujące miejsca:

  1. Młodziczki:

I miejsce – Klaudia Gajewska, UKS Lutkówka

II miejsce – Julia Bińkiewicz, Biała Rawska

III miejsce – Emilia Rozmarynowska, ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

  1. Młodzicy:

I miejsce – Marcin Pawlak, UKS Lutkówka

II miejsce – Adam Wójcik, UKS Mosir Basket Sochaczew

III miejsce – Szymon Wołowczyk, ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

IV miejsce – Karol Mastalerz, Puszcza Mariańska

V miejsce – Konrad Dębski, UKS Lutkówka

  1. Juniorki:

I miejsce – Julia Jarzyńska, ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

II miejsce – Julia Kowalczyk, ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

III miejsce – Kalina Mastalerz, Puszcza Mariańska

  1. Juniorzy:

I miejsce – Hubert Włodarczyk, ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

II miejsce – Piotr Pytlak, Wiskitki

III miejsce – Michał Woliński, Mszczonów

IV miejsce – Paweł Heleniak, ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

V miejsce – Kacper Rutkowski, Wiskitki

  1. OPEN:

I miejsce – Maciej Jar, UKS Mosir Basket Sochaczew

II miejsce – Dariusz Biernacki, UKS Lutkówka

III miejsce – Radosław Jurzyk, ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

IV miejsce – Krystian Spilaszek, SRS Łomna

V miejsce – Adam Ertman, UKS Mosir Basket Sochaczew

 

Następny turniej tenisa stołowego z cyklu „Grand Prix” Mszczonowa edycja 2017/2018 odbędzie się w sobotę 20.10.2018r., na który serdecznie zapraszam.

Regulamin turnieju GP Mszczonowa oraz wyniki turniejów są zamieszczone na stronie OSiR Mszczonów: http://www.serwis.mszczonow.pl/GRAND PRIX w tenisie stołowym

Wyniki I Turnieju Grand Prix 2018/2019

Wyniki I Turnieju z cyklu „Grand Prix” Mszczonowa 2018/2019, który odbył się w hali sportowej OSiR we Mszczonowie przy ul. Szkolnej 1 w dniu 22.09.2018r.:

 

                 

- turniej w kategorii młodziczek - szkoła podstawowa (3 zawodniczek, turniej każda z każdą):

 
 

1.

Gajewska

Klaudia

100

pkt

-

UKS Lutkówka

 
 

2.

Bińkiewicz

Julia

97

pkt

-

Biała Rawska

 
 

3.

Rozmarynowska

Emilia

95

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

                 

- turniej w kategorii młodzików - szkoła podstawowa (12 zawodników, turniej do dwóch przegranych):

 

 

1.

Pawlak

Marcin

100

pkt

-

UKS Lutkówka

 
 

2.

Wójcik

Adam

97

pkt

-

UKS Mosir Basket Sochaczew

 

 

3.

Wołowczyk

Szymon

95

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

 

4.

Mastalerz

Karol

93

pkt

-

Puszcza Mariańska

 
 

5.

Dębski

Konrad

90

pkt

-

UKS Lutkówka

 
 

6.

Pawlak

Jakub

87

pkt

-

UKS Lutkówka

 
 

7.

Wójcik

Łukasz

85

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

 

8.

Tomaszewski

Łukasz

83

pkt

-

Mszczonów

 
 

9.

Arak

Maksymilian

80

pkt

-

UKS Lutkówka

 
 

10.

Soszalski

Dominik

77

pkt

-

UKS Lutkówka

 
 

11.

Grabski

Mateusz

75

pkt

-

UKS Lutkówka

 
 

12.

Skórzyński

Marcin

73

pkt

-

UKS Lutkówka

 
                 

- turniej w kategorii juniorki - gimnazjum i liceum (3 zawodniczki, turniej każda z każdą):

 
 

1.

Jarzyńska

Julia

100

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

 

2.

Kowalczyk

Julia

97

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

 

3.

Mastalerz

Kalina

95

pkt

-

Puszcza Mariańska

 
                 

- turniej w kategorii juniorów - gimnazjum i liceum (6 zawodników, turniej każdy z każdym):

 
 

1.

Włodarczyk

Hubert

100

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

 

2.

Pytlak

Piotr

97

pkt

-

Wiskitki

 
 

3.

Woliński

Michał

95

pkt

-

Mszczonów

 
 

4.

Heleniak

Paweł

93

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

 

5.

Rutkowski

Kacper

90

pkt

-

Wiskitki

 
 

6.

Furmanik

Piotr

87

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

                 

- turniej w kategorii OPEN (22 zawodników, turniej do dwóch przegranych):

 
 

1.

Jar

Maciej

100

pkt

-

UKS Mosir Basket Sochaczew

 

 

2.

Biernacki

Dariusz

97

pkt

-

UKS Lutkówka

 
 

3.

Jurzyk

Radosław

95

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

 

4.

Spilaszek

Krystian

93

pkt

-

SRS Łomna

 
 

5.

Ertman

Adam

90

pkt

-

UKS Mosir Basket Sochaczew

 

 

6.

Stefański

Marek

87

pkt

-

Żyrardów

 
 

7.

Świderski

Mateusz

85

pkt

-

Warszawa

 
 

8.

Włodarczyk

Hubert

83

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

 

9.

Witkowski

Marek

80

pkt

-

Mszczonów

 
 

10.

Niewola

Marek

77

pkt

-

Radziejowice

 
 

11.

Jarzyńska

Julia

75

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

 

12.

Woliński

Michał

73

pkt

-

Mszczonów

 
 

13.

Kowalczyk

Julia

70

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

 

14.

Malinowski

Jacek

67

pkt

-

Żyrardów

 
 

15.

Bartosiak

Robert

65

pkt

-

Mszczonów

 
 

16.

Wołowczyk

Szymon

63

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

 

17.

Pytlak

Piotr

60

pkt

-

Wiskitki

 
 

18.

Wilczak

Daniel

57

pkt

-

Żyrardów

 
 

19.

Heleniak

Paweł

55

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

 

20.

Muszyński

Tomasz

53

pkt

-

Mszczonów

 
 

21.

Antoniak

Grzegorz

50

pkt

-

Żyrardów

 
 

22.

Kosiciarz

Michał

47

pkt

-

Mszczonów

 
                 

W turnieju wzięło udział 46 zawodników/czek. Każdy z uczestników otrzymał słodki poczęstunek.

 

                   

 

  • chłopcy rozgrywają mecz
  • gracze tenisa stołowego
  • gracze
  • grające dziewczęta
  • kategoria open
  • rozgrywki
  • sportowa rywalizacja
  • walka o każdą piłeczkę
  • zacięty mecz przy pierwszym stole
  • zawodnicy
  • zawodniczki

« wstecz

Odnośniki

Kontakt

Centrala  46/857-87-81

Punkt Informacji Turystycznej wew.12

Marketing wew.11

Sekretariat wew.14

Fax wew.15

[obiekt mapy]

Stopka