Menu

Newsletter

Newsletter

Dane kontaktowe

Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Warszawska 52

96-320 Mszczonów

tel/fax 46/857-87-81

termy@termy-mszczonow.eu

osir@mszczonow.pl

Nawigacja

Aktualności

II Turniej Grand Prix 2018/2019

W dniu 20.10.2018r. w Mszczonowie odbył się II turniej z cyklu „Grand Prix” Mszczonowa w tenisie stołowym edycja 2018/2019. W zawodach wystartowało 68 zawodników i zawodniczek reprezentantów z Lutkówki, Wiskitek, Żyrardowa, Mszczonowa, Budek Piaseckich, Sochaczewa, Puszczy Mariańskiej, Radziejowic, Białej Rawskiej, Grójca i Guzowa.

Przed rozpoczęciem zawodów każdy uczestnik otrzymał słodki poczęstunek.

 

Zawodnicy rywalizowali w następujących konkurencjach:

  1. Młodziczki - szkoła podstawowa
  2. Młodzicy - szkoła podstawowa
  3. Juniorki – gimnazjum i liceum
  4. Juniorzy – gimnazjum i liceum
  5.  „OPEN" do IV ligi włącznie – dla wszystkich

W poszczególnych kategoriach zawodnicy/czki zajęli następujące miejsca:

  1. Młodziczki:

                  I miejsce – Julia Bińkiewicz, Biała Rawska

II miejsce – Klaudia Gajewska, UKS Lutkówka

III miejsce – Oliwia Pałka, Guzów

IV miejsce – Amelia Wasiak, UKS Lutkówka

V miejsce – Klaudia Jaczyńska, ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

  1. Młodzicy:

                  I miejsce – Szymon Wołowczyk, ULKS "Tęcza" Budki

II miejsce – Konrad Dębski, UKS Lutkówka

III miejsce – Marcin Pawlak, UKS Lutkówka Piaseckie

IV miejsce – Karol Mastalerz, Puszcza Mariańska

V miejsce – Adam Wójcik, UKS Mosir Basket Sochaczew

  1. Juniorki:

I miejsce – Wiktoria Wrublewicz, ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

II miejsce – Julia Jarzyńska, ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

III miejsce – Julia Kowalczyk, ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

IV miejsce – Kalina Mastalerz, Puszcza Mariańska

V miejsce – Marta Charazińska, ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie 

  1. Juniorzy:

I miejsce – Jakub Gołyński, VIS Wiskitki

II miejsce – Michał Woliński, Mszczonów

III miejsce – Piotr Pytlak, VIS Wiskitki

IV miejsce – Hubert Włodarczyk, ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

V miejsce – Paweł Heleniak, ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie  

  1. OPEN:

I miejsce – Dariusz Biernacki, UKS Lutkówka

II miejsce – Radosław Jurzyk, ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

III miejsce – Dariusz Strupiński, Żyrardów

IV miejsce – Jakub Gołyński, VIS Wiskitki

V miejsce – Marek Witkowski, Mszczonów

 

Następny turniej tenisa stołowego z cyklu „Gran Prix” Mszczonowa edycja 2018/2019 odbędzie się w sobotę 17.11.2018r., na który serdecznie zapraszam.

  • międzypokoleniowe zawody
  • młode zawodniczki
  • młodzi zawodnicy
  • sportowa rywalizacja
  • trwający mecz
  • walka o piłkę
  • zacięta walka przy stole
  • zawodnicy

Komunikat

Wyniki II Turnieju z cyklu „Grand Prix” Mszczonowa 2018/2019, który odbył się w hali sportowej OSiR we Mszczonowie przy ul. Szkolnej 1 w dniu 20.10.2018r.:

                 

- turniej w kategorii młodziczek - szkoła podstawowa (7 zawodniczek, turniej do dwóch przegranych):

 
 

1.

Bińkiewicz

Julia

100

pkt

-

Biała Rawska

 
 

2.

Gajewska

Klaudia

97

pkt

-

UKS Lutkówka

 
 

3.

Pałka

Oliwia

95

pkt

-

Guzów

 
 

4.

Wasiak

Amelia

93

pkt

-

UKS Lutkówka

 
 

5.

Jaczyńska

Klaudia

90

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

6.

Rozmarynowska

Emilia

87

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

7.

Giers

Patrycja

85

pkt

-

UKS Lutkówka

 
                 

- turniej w kategorii młodzików - szkoła podstawowa (17 zawodników, turniej do dwóch przegranych):

 
 

1.

Wołowczyk

Szymon

100

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

2.

Dębski

Konrad

97

pkt

-

UKS Lutkówka

 
 

3.

Pawlak

Marcin

95

pkt

-

UKS Lutkówka

 
 

4.

Mastalerz

Karol

93

pkt

-

Puszcza Mariańska

 
 

5.

Wójcik

Adam

90

pkt

-

UKS Mosir Basket Sochaczew

 

6.

Pawlak

Jakub

87

pkt

-

UKS Lutkówka

 
 

7.

Wójcik

Łukasz

85

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

8.

Tomaszewski

Łukasz

83

pkt

-

Mszczonów

 
 

9.

Gałązka

Mateusz

80

pkt

-

UKS Lutkówka

 
 

10.

Witecki

Bartosz

77

pkt

-

UKS Lutkówka

 
 

11.

Nalej

Maciej

75

pkt

-

Mszczonów

 
 

12.

Kosiński

Aleksander

73

pkt

-

Mszczonów

 
 

13.

Szyszka

Michał

70

pkt

-

Mszczonów

 
 

14.

Soszalski

Dominik

67

pkt

-

UKS Lutkówka

 
 

15.

Niewola

Filip

65

pkt

-

Radziejowice

 
 

16.

Grabski

Mateusz

63

pkt

-

UKS Lutkówka

 
 

17.

Arak

Maksymilian

60

pkt

-

UKS Lutkówka

 
                 

- turniej w kategorii juniorki - gimnazjum i liceum (5 zawodniczek, turniej każda z każdą):

 

1.

Wrublewicz

Wiktoria

100

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

2.

Jarzyńska

Julia

97

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

3.

Kowalczyk

Julia

95

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

4.

Mastalerz

Kalina

93

pkt

-

Puszcza Mariańska

 
 

5.

Charazińska

Marta

90

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

                 

- turniej w kategorii juniorów - gimnazjum i liceum (13 zawodników, turniej do dwóch przegranych):

 
 

1.

Gołyński

Jakub

100

pkt

-

VIS Wiskitki

 
 

2.

Woliński

Michał

97

pkt

-

Mszczonów

 
 

3.

Pytlak

Piotr

95

pkt

-

VIS Wiskitki

 
 

4.

Włodarczyk

Hubert

93

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

5.

Heleniak

Paweł

90

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

6.

Rutkowski

Kacper

87

pkt

-

VIS Wiskitki

 
 

7.

Krakowiak

Filip

85

pkt

-

Mszczonów

 
 

8.

Radkiewicz

Mateusz

83

pkt

-

Mszczonów

 
 

9.

Jaczyński

Eryk

80

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

10.

Morawski

Jakub

77

pkt

-

Mszczonów

 
 

11.

Furmanik

Piotr

75

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

12.

Kowalczyk

Jakub

73

pkt

-

Mszczonów

 
 

13.

Strzelecki

Olaf

70

pkt

-

Mszczonów

 
                 

- turniej w kategorii OPEN (26 zawodników, turniej do dwóch przegranych):

 

1.

Biernacki

Dariusz

100

pkt

-

UKS Lutkówka

 
 

2.

Jurzyk

Radosław

97

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

3.

Strupiński

Dariusz

95

pkt

-

Żyrardów

 
 

4.

Gołyński

Jakub

93

pkt

-

VIS Wiskitki

 
 

5.

Witkowski

Marek

90

pkt

-

Mszczonów

 
 

6.

Wołowczyk

Szymon

87

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

7.

Niewola

Marek

85

pkt

-

Radziejowice

 
 

8.

Boronowicz

Jerzy

83

pkt

-

Grójec

 
 

9.

Wrublewicz

Wiktoria

80

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

10.

Malinowski

Jacek

77

pkt

-

Żyrardów

 
 

11.

Pytlak

Piotr

75

pkt

-

VIS Wiskitki

 
 

12.

Włodarczyk

Hubert

73

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

13.

Wilczak

Daniel

70

pkt

-

Żyrardów

 
 

14.

Antoniak

Grzegorz

67

pkt

-

Żyrardów

 
 

15.

Mastalerz

Karol

65

pkt

-

Puszcza Mariańska

 
 

16.

Strzelecki

Olaf

63

pkt

-

Mszczonów

 
 

17.

Bartosiak

Robert

60

pkt

-

Mszczonów

 
 

18.

Woliński

Michał

57

pkt

-

Mszczonów

 
 

19.

Jarzyńska

Julia

55

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

20.

Charazińska

Marta

53

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

21.

Heleniak

Paweł

50

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

22.

Morawski

Jakub

47

pkt

-

Mszczonów

 
 

23.

Krakowiak

Filip

45

pkt

-

Mszczonów

 
 

24.

Radkiewicz

Mateusz

43

pkt

-

Mszczonów

 
 

25.

Kowalczyk

Julia

40

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

26.

Nalej

Maciej

37

pkt

-

Mszczonów

 
                 

W turnieju wzięło udział 68 zawodników/czek. Każdy z uczestników otrzymał słodki poczęstunek.

 

Klasyfikacja punktowa po dwóch Turniejach „Grand Prix” Mszczonowa w tenisie stołowym edycja 2018/2019 przedstawia się następująco:

 

             

 

- turniej w kategorii młodziczek - szkoła podstawowa

22.09.2018

20.10.2018

suma

 

 

1.

Bińkiewicz Julia

Biała Rawska

97

100

197

 

   

Gajewska Klaudia

UKS Lutkówka

100

97

197

 

 

3.

Rozmarynowska Emilia

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

95

87

182

 

 

4.

Pałka Oliwia

Guzów

0

95

95

 

 

5.

Wasiak Amelia

UKS Lutkówka

0

93

93

 

 

6.

Jaczyńska Klaudia

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

0

90

90

 

 

7.

Giers Patrycja

UKS Lutkówka

0

85

85

 

 

 

 

 

 

 

         

 

- turniej w kategorii młodzików - szkoła podstawowa

22.09.2018

20.10.2018

suma

 

 

1.

Pawlak Marcin

UKS Lutkówka

100

95

195

 

   

Wołowczyk Szymon

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

95

100

195

 

 

3.

Dębski Konrad

UKS Lutkówka

90

97

187

 

   

Wójcik Adam

UKS Mosir Basket Sochaczew

97

90

187

 

 

5.

Mastalerz Karol

Puszcza Mariańska

93

93

186

 

 

6.

Pawlak Jakub

UKS Lutkówka

87

87

174

 

 

7.

Wójcik Łukasz

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

85

85

170

 

 

8.

Tomaszewski Łukasz

Mszczonów

83

83

166

 

 

9.

Soszalski Dominik

UKS Lutkówka

77

67

144

 

 

10.

Arak Maksymilian

UKS Lutkówka

80

60

140

 

 

11.

Grabski Mateusz

UKS Lutkówka

75

63

138

 

 

12.

Gałązka Mateusz

UKS Lutkówka

0

80

80

 

 

13.

Witecki Bartosz

UKS Lutkówka

0

77

77

 

 

14.

Nalej Maciej

Mszczonów

0

75

75

 

 

15.

Kosiński Aleksander

Mszczonów

0

73

73

 

   

Skórzyński Marcin

UKS Lutkówka

73

0

73

 

 

17.

Szyszka Michał

Mszczonów

0

70

70

 

 

18.

Niewola Filip

Radziejowice

0

65

65

 

             

 

- turniej w kategorii juniorek - gimnazjum i liceum

22.09.2018

20.10.2018

suma

 

 

1.

Jarzyńska Julia

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

100

97

197

 

 

2.

Kowalczyk Julia

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

97

95

192

 

 

3.

Mastalerz Kalina

Puszcza Mariańska

95

93

188

 

 

4.

Wrublewicz Wiktoria

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

0

100

100

 

 

5.

Charazińska Marta

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

0

90

90

 

             

 

- turniej w kategorii juniorów - gimnazjum i liceum

22.09.2018

20.10.2018

suma

 

 

1.

Włodarczyk Hubert

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

100

93

193

 

 

2.

Woliński Michał

Mszczonów

95

97

192

 

   

Pytlak Piotr

VIS Wiskitki

97

95

192

 

 

4.

Heleniak Paweł

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

93

90

183

 

 

5.

Rutkowski Kacper

VIS Wiskitki

90

87

177

 

 

6.

Furmanik Piotr

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

87

75

162

 

 

7.

Gołyński Jakub

VIS Wiskitki

0

100

100

 

 

8.

Krakowiak Filip

Mszczonów

0

85

85

 

 

9.

Radkiewicz Mateusz

Mszczonów

0

83

83

 

 

10.

Jaczyński Eryk

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

0

80

80

 

 

11.

Morawski Jakub

Mszczonów

0

77

77

 

 

12.

Kowalczyk Jakub

Mszczonów

0

73

73

 

 

13.

Strzelecki Olaf

Mszczonów

0

70

70

 

             

 

- turniej w kategorii OPEN

 

22.09.2018

20.10.2018

suma

 

 

1.

Biernacki Dariusz

UKS Lutkówka

97

100

197

 

 

2.

Jurzyk Radosław

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

95

97

192

 

 

3.

Witkowski Marek

Mszczonów

80

90

170

 

 

4.

Niewola Marek

Radziejowice

77

85

162

 

 

5.

Włodarczyk Hubert

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

83

73

156

 

 

6.

Wołowczyk Szymon

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

63

87

150

 

 

7.

Malinowski Jacek

Żyrardów

67

77

144

 

 

8.

Pytlak Piotr

VIS Wiskitki

60

75

135

 

 

9.

Jarzyńska Julia

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

73

57

130

 

   

Woliński Michał

Mszczonów

75

55

130

 

 

11.

Wilczak Daniel

Żyrardów

57

70

127

 

 

12.

Bartosiak Robert

Mszczonów

65

60

125

 

 

13.

Antoniak Grzegorz

Żyrardów

50

67

117

 

 

14.

Kowalczyk Julia

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

70

40

110

 

 

15.

Heleniak Paweł

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

55

50

105

 

 

16.

Jar Maciej

UKS Mosir Basket Sochaczew

100

0

100

 

 

17.

Strupiński Dariusz

Żyrardów

0

95

95

 

 

18.

Gołyński Jakub

VIS Wiskitki

0

93

93

 

   

Spilaszek Krystian

SRS Łomna

93

0

93

 

 

20.

Ertman Adam

UKS Mosir Basket Sochaczew

90

0

90

 

 

21.

Stefański Marek

Żyrardów

87

0

87

 

 

22.

Świderski Mateusz

Warszawa

85

0

85

 

 

23.

Boronowicz Jerzy

Grójec

0

83

83

 

 

24.

Wrublewicz Wiktoria

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

0

80

80

 

 

25.

Mastalerz Karol

Puszcza Mariańska

0

65

65

 

 

26.

Strzelecki Olaf

Mszczonów

0

63

63

 

 

27.

Charazińska Marta

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

0

53

53

 

   

Muszyński Tomasz

Mszczonów

53

0

53

 

 

29.

Kosiciarz Michał

Mszczonów

0

47

47

 

   

Morawski Jakub

Mszczonów

47

0

47

 

 

31.

Krakowiak Filip

Mszczonów

0

45

45

 

 

32.

Radkiewicz Mateusz

Mszczonów

0

43

43

 

 

33.

Nalej Maciej

Mszczonów

0

37

37

 

                               

 

« wstecz

Odnośniki

Kontakt

Centrala  46/857-87-81

Punkt Informacji Turystycznej wew.12

Marketing wew.11

Sekretariat wew.14

Fax wew.15

[obiekt mapy]

Stopka