Menu

Newsletter

Newsletter

Dane kontaktowe

Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Warszawska 52

96-320 Mszczonów

tel/fax 46/857-87-81

termy@termy-mszczonow.eu

osir@mszczonow.pl

Nawigacja

Aktualności

III Turniej Grand Prix 2018/2019

W dniu 17.11.2018r. w Mszczonowie odbył się III turniej z cyklu „Grand Prix” Mszczonowa w tenisie stołowym edycja 2018/2019. W zawodach wystartowało 74 zawodników i zawodniczek reprezentantów z Lutkówki, Wiskitek, Żyrardowa, Mszczonowa, Budek Piaseckich, Sochaczewa, Puszczy Mariańskiej, Radziejowic, Białej Rawskiej, Guzowa, Grodziska Mazowieckiego, Osuchowa i Wręczy.

Przed rozpoczęciem zawodów każdy uczestnik otrzymał słodki poczęstunek.

 

Zawodnicy rywalizowali w następujących konkurencjach:

  1. Młodziczki - szkoła podstawowa
  2. Młodzicy - szkoła podstawowa
  3. Juniorki – gimnazjum i liceum
  4. Juniorzy – gimnazjum i liceum
  5.  „OPEN" do IV ligi włącznie – dla wszystkich

W poszczególnych kategoriach zawodnicy/czki zajęli następujące miejsca:

  1. Młodziczki:

I miejsce – Julia Bińkiewicz, Biała Rawska

II miejsce – Klaudia Gajewska, UKS Lutkówka

III miejsce – Oliwia Pałka, Guzów

IV miejsce – Emilia Rozmarynowska, ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

V miejsce – Nikola Połeć, Biała Rawska

  1. Młodzicy:

I miejsce – Marcin Pawlak, UKS Lutkówka

II miejsce – Szymon Wołowczyk, ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

III miejsce – Konrad Dębski, UKS Lutkówka

IV miejsce – Jakub Pawlak, UKS Lutkówka

V miejsce – Karol Mastalerz, Puszcza Mariańska  

  1. Juniorki:

I miejsce – Wiktoria Wrublewicz, ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

II miejsce – Julia Jarzyńska, ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

III miejsce – Julia Kowalczyk, ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

IV miejsce – Kalina Mastalerz, Puszcza Mariańska

V miejsce – Dorota Wysocka, ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie 

  1. Juniorzy:

I miejsce – Hubert Włodarczyk, ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

II miejsce – Paweł Heleniak, ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie  

III miejsce – Nikodem Zofczak, ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

IV miejsce – Piotr Furmanik, ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

V miejsce – Kacper Rutkowski, VIS Wiskitki

  1. OPEN:

I miejsce – Jakub Gołyński, VIS Wiskitki

II miejsce – Radosław Jurzyk, ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

III miejsce – Marek Witkowski, Mszczonów

IV miejsce – Dariusz Strupiński, Żyrardów

V miejsce – Nikodem Zofczak, ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

Następny turniej tenisa stołowego z cyklu „Gran Prix” Mszczonowa edycja 2018//2019 odbędzie się w marcu 2019r. Terminarz turniejów zostanie ogłoszony w lutym 2019r. na stronie OSiR-u Mszczonów.

Komunikat

 

Wyniki III Turnieju z cyklu „Grand Prix” Mszczonowa 2018/2019, który odbył się w hali sportowej OSiR we Mszczonowie przy ul. Szkolnej 1 w dniu 17.11.2018r.:

 

- turniej w kategorii młodziczek - szkoła podstawowa (8 zawodniczek, turniej do dwóch przegranych):

 

 

1.

Bińkiewicz

Julia

100

pkt

-

Biała Rawska

 

 

2.

Gajewska

Klaudia

97

pkt

-

UKS Lutkówka

 

 

3.

Pałka

Oliwia

95

pkt

-

Guzów

 
 

4.

Rozmarynowska

Emilia

93

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

 

5.

Połeć

Nikola

90

pkt

-

Biała Rawska

 

 

6.

Jaczyńska

Klaudia

87

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

 

7.

Wasiak

Amelia

85

pkt

-

UKS Lutkówka

 

 

8.

Giers

Patrycja

83

pkt

-

UKS Lutkówka

 

- turniej w kategorii młodzików - szkoła podstawowa (18 zawodników, turniej do dwóch przegranych):

 

 

1.

Pawlak

Marcin

100

pkt

-

UKS Lutkówka

 

 

2.

Wołowczyk

Szymon

97

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

 

3.

Dębski

Konrad

95

pkt

-

UKS Lutkówka

 

 

4.

Pawlak

Jakub

93

pkt

-

UKS Lutkówka

 

 

5.

Mastalerz

Karol

90

pkt

-

Puszcza Mariańska

 

 

6.

Wójcik

Adam

87

pkt

-

UKS Mosir Basket Sochaczew

 

 

7.

Gałązka

Mateusz

85

pkt

-

UKS Lutkówka

 

 

8.

Niewola

Filip

83

pkt

-

Radziejowice

 

 

9.

Wacławski

Kornel

80

pkt

-

Mszczonów

 
 

10.

Foks

Patryk

77

pkt

-

Wręcza

 
 

11.

Jaśkiewicz

Mateusz

75

pkt

-

Mszczonów

 
 

12.

Kuran

Marcin

73

pkt

-

Mszczonów

 
 

13.

Osuchowski

Mateusz

70

pkt

-

Mszczonów

 
 

14.

Bazyluk

Patryk

67

pkt

-

Mszczonów

 
 

15.

Soszalski

Dominik

65

pkt

-

UKS Lutkówka

 

 

16.

Skórzyński

Marcin

63

pkt

-

UKS Lutkówka

 

 

17.

Ciemniecki

Igor

60

pkt

-

Żyrardów

 
 

18.

Wąsiewski

Mateusz

57

pkt

-

Mszczonów

 

- turniej w kategorii juniorki - gimnazjum i liceum (5 zawodniczek, turniej każda z każdą):

 

 

1.

Wrublewicz

Wiktoria

100

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

 

2.

Jarzyńska

Julia

97

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

 

3.

Kowalczyk

Julia

95

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

 

4.

Mastalerz

Kalina

93

pkt

-

Puszcza Mariańska

 

 

5.

Wysocka

Dorota

90

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

- turniej w kategorii juniorów - gimnazjum i liceum (10 zawodników, turniej do dwóch przegranych):

 

 

1.

Włodarczyk

Hubert

100

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

 

2.

Heleniak

Paweł

97

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

 

3.

Zofczak

Nikodem

95

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

 

4.

Furmanik

Piotr

93

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

 

5.

Rutkowski

Kacper

90

pkt

-

VIS Wiskitki

 
 

6.

Basiński

Michał

87

pkt

-

Osuchów

 
 

7.

Wojtczak

Wiktor

85

pkt

-

Mszczonów

 
 

8.

Krakowiak

Filip

83

pkt

-

Mszczonów

 
 

9.

Woźniak

Maciej

80

pkt

-

Osuchów

 
 

10.

Włodarczyk

Maciej

77

pkt

-

Mszczonów

 
                 

- turniej w kategorii OPEN (33 zawodników, turniej do dwóch przegranych) :

 

 

1.

Gołyński

Jakub

100

pkt

-

VIS Wiskitki

 
 

2.

Jurzyk

Radosław

97

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

 

3.

Witkowski

Marek

95

pkt

-

Mszczonów

 
 

4.

Strupiński

Dariusz

93

pkt

-

Żyrardów

 
 

5.

Zofczak

Nikodem

90

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

 

6.

Niewola

Marek

87

pkt

-

Radziejowice

 

 

7.

Ertman

Adam

85

pkt

-

UKS Mosir Basket Sochaczew

 

 

8.

Malinowski

Jacek

83

pkt

-

Żyrardów

 
 

9.

Przastek

Justyna

80

pkt

-

Grodzisk Mazowiecki

 

 

10.

Kowalczyk

Julia

77

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

 

11.

Sidor

Robert

75

pkt

-

Grodzisk Mazowiecki

 

 

12.

Heleniak

Paweł

73

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

 

13.

Wrublewicz

Wiktoria

70

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

 

14.

Ciemniecki

Ernest

67

pkt

-

Żyrardów

 
 

15.

Bartosiak

Robert

65

pkt

-

Mszczonów

 
 

16.

Jarzyńska

Julia

63

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

 

17.

Przastek

Zbigniew

60

pkt

-

Grodzisk Mazowiecki

 

 

18.

Włodarczyk

Hubert

57

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

 

19.

Basiński

Michał

55

pkt

-

Osuchów

 
 

20.

Mastalerz

Karol

53

pkt

-

Puszcza Mariańska

 

 

21.

Wołowczyk

Szymon

50

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

 

22.

Woźniak

Maciej

47

pkt

-

Osuchów

 
 

23.

Wojtczak

Wiktor

45

pkt

-

Mszczonów

 
 

24.

Pawlak

Jakub

43

pkt

-

UKS Lutkówka

 

 

25.

Pawlak

Marcin

40

pkt

-

UKS Lutkówka

 

 

26.

Rylski

Robert

37

pkt

-

Mszczonów

 
 

27.

Włodarczyk

Maciej

35

pkt

-

Mszczonów

 
 

28.

Furmanik

Piotr

33

pkt

-

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

 

 

29.

Niewola

Filip

30

pkt

-

Radziejowice

 

 

30.

Soszalski

Dominik

27

pkt

-

UKS Lutkówka

 

 

31.

Krakowiak

Filip

25

pkt

-

Mszczonów

 
 

32.

Gałązka

Mateusz

23

pkt

-

UKS Lutkówka

 

 

33.

Biernacki

Dariusz

50

pkt

-

UKS Lutkówka

 

W turnieju wzięło udział 74 zawodników/czek. Każdy z uczestników otrzymał słodki poczęstunek.

 

                       

 

Klasyfikacja punktowa po trzech Turniejach „Grand Prix” Mszczonowa w tenisie stołowym edycja 2018/2019 przedstawia się następująco:

 

- turniej w kategorii młodziczek - szkoła podstawowa

22.09.2018

20.10.2018

17.11.2018

suma

 

1.

Bińkiewicz Julia

Biała Rawska

97

100

100

297

 

2.

Gajewska Klaudia

UKS Lutkówka

100

97

97

294

 

3.

Rozmarynowska Emilia

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

95

87

93

275

 

4.

Pałka Oliwia

Guzów

0

95

95

190

 

5.

Wasiak Amelia

UKS Lutkówka

0

93

85

178

 

6.

Jaczyńska Klaudia

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

0

90

87

177

 

7.

Giers Patrycja

UKS Lutkówka

0

85

83

168

 

8.

Połeć Nikola

Biała Rawska

0

0

90

90

               

- turniej w kategorii młodzików - szkoła podstawowa

22.09.2018

20.10.2018

17.11.2018

suma

 

1.

Pawlak Marcin

UKS Lutkówka

100

95

100

295

 

2.

Wołowczyk Szymon

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

95

100

97

292

 

3.

Dębski Konrad

UKS Lutkówka

90

97

95

282

 

4.

Mastalerz Karol

Puszcza Mariańska

93

93

90

276

 

5.

Wójcik Adam

UKS Mosir Basket Sochaczew

97

90

87

274

 

6.

Pawlak Jakub

UKS Lutkówka

87

87

93

267

 

7.

Soszalski Dominik

UKS Lutkówka

77

67

65

209

 

8.

Wójcik Łukasz

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

85

85

0

170

 

9.

Tomaszewski Łukasz

Mszczonów

83

83

0

166

 

10.

Gałązka Mateusz

UKS Lutkówka

0

80

85

165

 

11.

Niewola Filip

Radziejowice

0

65

83

148

 

12.

Arak Maksymilian

UKS Lutkówka

80

60

0

140

 

13.

Grabski Mateusz

UKS Lutkówka

75

63

0

138

 

14.

Skórzyński Marcin

UKS Lutkówka

73

0

63

136

 

15.

Wacławski Kornel

Mszczonów

0

0

80

80

 

16.

Foks Patryk

Wręcza

0

0

77

77

   

Witecki Bartosz

UKS Lutkówka

0

77

0

77

 

18.

Jaśkiewicz Mateusz

Mszczonów

0

0

75

75

   

Nalej Maciej

Mszczonów

0

75

0

75

 

20.

Kuran Marcin

Mszczonów

0

0

73

73

   

Kosiński Aleksander

Mszczonów

0

73

0

73

 

22.

Osuchowski Mateusz

Mszczonów

0

0

70

70

   

Szyszka Michał

Mszczonów

0

70

0

70

 

24.

Bazyluk Patryk

Mszczonów

0

0

67

67

 

25.

Ciemniecki Igor

Żyrardów

0

0

60

60

 

26.

Wąsiewski Mateusz

Mszczonów

0

0

57

57

- turniej w kategorii juniorek - gimnazjum i liceum

22.09.2018

20.10.2018

17.11.2018

suma

 

1.

Jarzyńska Julia

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

100

97

97

294

 

2.

Kowalczyk Julia

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

97

95

95

287

 

3.

Mastalerz Kalina

Puszcza Mariańska

95

93

93

281

 

4.

Wrublewicz Wiktoria

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

0

100

100

200

 

5.

Charazińska Marta

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

0

90

0

90

 

6.

Wysocka Dorota

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

0

0

90

90

- turniej w kategorii juniorów - gimnazjum i liceum

22.09.2018

20.10.2018

17.11.2018

suma

 

1.

Włodarczyk Hubert

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

100

93

100

293

 

2.

Heleniak Paweł

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

93

90

97

280

 

3.

Rutkowski Kacper

VIS Wiskitki

90

87

90

267

 

4.

Furmanik Piotr

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

87

75

93

255

 

5.

Pytlak Piotr

VIS Wiskitki

97

95

0

192

   

Woliński Michał

Mszczonów

95

97

0

192

 

7.

Krakowiak Filip

Mszczonów

0

85

83

168

 

8.

Gołyński Jakub

VIS Wiskitki

0

100

0

100

 

9.

Zofczak Nikodem

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

0

0

95

95

 

10.

Basiński Michał

Osuchów

0

0

87

87

 

11.

Wojtczak Wiktor

Mszczonów

0

0

85

85

 

12.

Radkiewicz Mateusz

Mszczonów

0

83

0

83

 

13.

Jaczyński Eryk

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

0

80

0

80

   

Woźniak Maciej

Osuchów

0

0

80

80

 

15.

Morawski Jakub

Mszczonów

0

77

0

77

   

Włodarczyk Maciej

Mszczonów

0

0

77

77

 

17.

Kowalczyk Jakub

Mszczonów

0

73

0

73

 

18.

Strzelecki Olaf

Mszczonów

0

70

0

70

- turniej w kategorii OPEN

 

22.09.2018

20.10.2018

17.11.2018

suma

 

1.

Jurzyk Radosław

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

95

97

97

289

 

2.

Witkowski Marek

Mszczonów

80

90

95

265

 

3.

Niewola Marek

Radziejowice

77

85

87

249

 

4.

Biernacki Dariusz

UKS Lutkówka

97

100

50

247

 

5.

Malinowski Jacek

Żyrardów

67

77

83

227

 

6.

Włodarczyk Hubert

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

83

73

57

213

 

7.

Wołowczyk Szymon

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

63

87

50

200

 

8.

Gołyński Jakub

VIS Wiskitki

0

93

100

193

 

9.

Jarzyńska Julia

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

75

55

63

193

 

10.

Bartosiak Robert

Mszczonów

65

60

65

190

 

11.

Strupiński Dariusz

Żyrardów

0

95

93

188

 

12.

Kowalczyk Julia

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

70

40

77

187

 

13.

Heleniak Paweł

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

55

50

73

178

 

14.

Ertman Adam

UKS Mosir Basket Sochaczew

90

0

85

175

 

15.

Wrublewicz Wiktoria

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

0

80

70

150

 

16.

Pytlak Piotr

VIS Wiskitki

60

75

0

135

 

17.

Woliński Michał

Mszczonów

73

57

0

130

 

18.

Wilczak Daniel

Żyrardów

57

70

0

127

 

19.

Mastalerz Karol

Puszcza Mariańska

0

65

53

118

 

20.

Antoniak Grzegorz

Żyrardów

50

67

0

117

 

21.

Jar Maciej

UKS Mosir Basket Sochaczew

100

0

0

100

 

22.

Spilaszek Krystian

SRS Łomna

93

0

0

93

 

23.

Zofczak Nikodem

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

0

0

90

90

 

24.

Stefański Marek

Żyrardów

87

0

0

87

 

25.

Świderski Mateusz

Warszawa

85

0

0

85

 

26.

Boronowicz Jerzy

Grójec

0

83

0

83

 

27.

Przastek Justyna

Grodzisk Mazowiecki

0

0

80

80

 

28.

Sidor Robert

Grodzisk Mazowiecki

0

0

75

75

 

29.

Krakowiak Filip

Mszczonów

0

45

25

70

 

30.

Ciemniecki Ernest

Żyrardów

0

0

67

67

 

31.

Strzelecki Olaf

Mszczonów

0

63

0

63

 

32.

Przastek Zbigniew

Grodzisk Mazowiecki

0

0

60

60

 

33.

Basiński Michał

Osuchów

0

0

55

55

 

34.

Charazińska Marta

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

0

53

0

53

 

35.

Muszyński Tomasz

Mszczonów

53

0

0

53

 

36.

Kosiciarz Michał

Mszczonów

47

0

0

47

 

37.

Morawski Jakub

Mszczonów

0

47

0

47

 

38.

Woźniak Maciej

Osuchów

0

0

47

47

 

39.

Wojtczak Wiktor

Mszczonów

0

0

45

45

 

40.

Pawlak Jakub

UKS Lutkówka

0

0

43

43

 

41.

Radkiewicz Mateusz

Mszczonów

0

43

0

43

 

42.

Pawlak Marcin

UKS Lutkówka

0

0

40

40

 

43.

Nalej Maciej

Mszczonów

0

37

0

37

 

44.

Rylski Robert

Mszczonów

0

0

37

37

 

45.

Włodarczyk Maciej

Mszczonów

0

0

35

35

 

46.

Furmanik Piotr

ULKS "Tęcza" Budki Piaseckie

0

0

33

33

 

47.

Niewola Filip

Radziejowice

0

0

30

30

 

48.

Soszalski Dominik

UKS Lutkówka

0

0

27

27

 

49.

Gałązka Mateusz

UKS Lutkówka

0

0

23

23

 

  • grające dziewczęta
  • mecz
  • młodzi zawodnicy
  • open
  • widok na graczy
  • widok na kilku zawodników
  • wyrównana gra
  • zacięta walka
  • zawodnicy

« wstecz

Odnośniki

Kontakt

Centrala  46/857-87-81

Punkt Informacji Turystycznej wew.12

Marketing wew.11

Sekretariat wew.14

Fax wew.15

[obiekt mapy]

Stopka